Pielgrzymka do Kalisza 2020

W tym roku pielgrzymka  do Kalisza zmienia formę. Odwołane zostają fizyczne przyjazdy do sanktuarium św. Józefa. Tym razem będziemy pielgrzymować pozostając w domu. Szczegóły na stronie centralnej DK.

 

Czas epidemii 2020 – Pytania i odpowiedzi

W związku z epidemią koronawirusa mamy nietypowy czas dla naszej formacji. Pojawiają się różne wątpliwości i pytania. Stwierdziliśmy, że dobrze będzie, gdy udzielając odpowiedzi na indywidualne pytanie będziemy je również publikować, aby wszyscy mieli do nich dostęp. Te pytania i odpowiedzi będziemy umieszczać w zakładce Formacja.

Czas epidemii 2020 – Pytania i odpowiedzi

 

Sztafeta modlitwy

Przypominamy, że inicjatywa Sztafeta Modlitwy nadal trwa. Prowadzący zgłaszają, że w ostatnim czasie brakuje chętnych. A jest nas tyle, że jakby każde małżeństwo raz w roku zgłosiło się na jeden dzień, to mielibyśmy obsadzone wszystkie dni w roku. Bardzo zachęcamy do dołączenia  do Sztafety Modlitwy.

http://torun.oaza.pl/sztafeta-modlitwy/

 

List 158 i biuletyn 135 w dystrybucji

List do wspólnot rodzinnych 158 i biuletyn Wypłyń na głębię 135 zostały przekazane do dystrybucji w tygodniu poprzedzającym Wielki Tydzień. Jeżeli jeszcze do Was nie dotarły, to upominajcie się u animatorów. Biuletyn w wersji elektronicznej można przeczytać na naszej stronie.

 

Potrzebni…

W związku z ograniczeniami wynikającymi z epidemii rośnie zapotrzebowanie na informację przekazywaną internetowo. Poszukujemy osoby, które mogłyby pomóc w następujących pracach:

  • montaż i obróbka filmu
  • sprawdzanie, czy na stronie internetowej informacje są aktualne i bez błędów

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt do nas (667671331 lub kalmarki.dk@gmail.com)

 

Spotkania kręgu

Z uwagi na epidemię zachęcamy do organizowania zdalnych spotkań kręgów.

 

Serdecznie pozdrawiamy

Kasia i Marek Kalczyńscy

para diecezjalna