Przed wakacjami zrobiliśmy dla swojego małżeństwa jednodniowe „domowe rekolekcje”. Było to dla nas bardzo budujące. Przeżyliśmy je wspaniale. Opisywaliśmy to w czerwcu na www. http://torun.oaza.pl/domowe-rekolekcje-kmk/

Na urlop zaplanowaliśmy 3-dniowy czas rekolekcyjny. Przeprowadziliśmy je, ale niestety nałożyły się nam z dostępnością majstra i tym samym żyliśmy bardziej remontem niż rekolekcjami.

Potem pod koniec wakacji zrobiliśmy jednodniowy dzień rekolekcyjny nie tylko dla naszego małżeństwa, lecz dla całej rodziny. Całą swoją młodzież (20 lat, 16 lat i 11 lat) zabraliśmy do sanktuarium w Oborach. Jest to przepiękne miejsce pielgrzymkowe około 20 km na południowy wschód od Golubia-Dobrzynia.  Doświadczeniami z tego naszego doświadczenia duchowego postanowiliśmy się z Wami podzielić.

Zapraszamy na filmową relację.

 

Tematem wiodącym była nasza modlitwa indywidualna. Sposoby modlitwy, podejście do modlitwy. Mówiliśmy o tym, jak ewoluowała nasza indywidualna modlitwa. Ćwiczyliśmy dzielenie się Słowem Bożym.

Było to bardzo ciekawe przeżycie dla nas wszystkich (taką informację zwrotną dostaliśmy też od naszych dzieci). Naszej młodzieży dziękujemy za pozytywne i otwarte nastawienie na takie spędzenie wakacyjnego  dnia.

Niezmiernie dziękujemy Darkowi Melzackiemu za montaż tego filmu.

 

 

 Pokój i łaska Boża niech Was otacza

Kasia i Marek Kalczyńscy