Nowy numer naszego wspólnotowego czasopisma „Wypłyń na głębię” jest już wydrukowany i dystrybuowany. Jest wyjątkowy z trzech powodów, które się ze sobą łączą:

1/Ma wspierać nas w organizacji wakacji z „domowymi rekolekcjami”

2/Wydrukowaliśmy więcej egzemplarzy niż zwykle, aby dotarły do wszystkich małżeństw w kręgach. Z uwagi na pkt 1 również do tych, które nie zamawiają standardowo tej czasopisma.

3/Nie wymagamy tym razem zapłaty z uwagi na punkt 2. Oczywiście będziemy wdzięczni za dobrowolne wsparcie. Koszt wydruku jednego egzemplarza wynosi 4 zł + parę groszy. Różnica będzie sfinansowana z funduszu rekolekcyjnego.

 

Dystrybuowany jest również „List do wspólnot rodzinnych”. W nim są świadectwa mogące być inspiracją do „domowych rekolekcji”. Tutaj płatność według standardowych zasad. 

 

Gorąco, gorąco, gorąco prosimy wszystkich, którzy są w łańcuchu dystrybucyjnym – odpowiedzialnych za dystrybucję w rejonach i  pary animatorskieaby tym razem wyjątkowo mocno się sprężyli i dostarczyli te czasopisma do wszystkich małżeństw jak najszybciej tj. w pierwszych dniach lipca.

Pokój i łaska Boża niech Was otacza

Kasia i Marek