Spotkanie dowołane z powodu zwiększonej epidemii.

 

Męska wspólnota „Synowie Józefa”, działająca przy kościele św. Józefa w Toruniu, zaprasza na spotkanie z Jackiem Pulikowskim.

W parafii św. Józefa w Toruniu (ul. św. Józefa 23/35) rozpoczynają się comiesięczne spotkania formacyjne dla mężczyzn. Gościem pierwszego z nich będzie szeroko znany w Polsce p. Jacek Pulikowski, który podejmie temat: „Rola mężczyzny jako głowy rodziny w czasach LGBT”. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 19 października o godz. 18.45 (po Mszy św. o godz. 18.00) w kościele św. Józefa w Toruniu. Po prelekcji jest przewidziana dyskusja z prelegentem. Do udziału zaproszeni są zwłaszcza mężczyzn.

 

Jacek Pulikowski od wielu lat zaangażowany jest w działalność Duszpasterstwa Rodzin i Poradnictwo Rodzinne. Jest  wieloletnim Prezesem Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej. Przez dwie kadencje był świeckim audytorem Rady do spraw Rodziny Episkopatu Polski. Autor poczytnych książek i artykułów w licznych czasopismach katolickich, oraz uczestnik audycji radiowych i telewizyjnych na tematy rodzinne (miłość, czystość, płciowość, ojcostwo, rodzicielstwo). Wszystkie jego książki wielokrotnie wznawiano w wielotysięcznych nakładach, a niektóre przetłumaczono na języki obce (angielski, rosyjski, łotewski, litewski, białoruski).
Na pewno nie będziecie uważać czas spędzony na wykładzie za stracony.