ORAE to rekolekcje ewangelizacyjne, które powinien przeżyć każdy członek Ruch Światło-Życie. A w dniach 23-26 listopada br. odbędą się w Toruniu. Bliżej już nie będzie.

Oaza Rekolekcyjna Animatorów Ewangelizacji to czterodniowe rekolekcje przeznaczone dla osób, które pragną podjąć posługę ewangelizacji. Ewangelizacja to nasz podstawowy obowiązek. Głównym zadaniem ORAE jest doprowadzenie wszystkich uczestników do osobowego kontaktu w wierze z Chrystusem oraz wzbudzenie w nich pragnienia zbliżenia innych do Chrystusa przez ofiarną służbę na rzecz ewangelizacji. Zadaniem szczególnym jest przygotowanie do ewangelizacji indywidualnej oraz do prowadzenia zadań ewangelizacyjnych w grupach.

 Rekolekcje przeznaczone dla osób po I stopniu ONŻ. Wszystkich chętnych pragnących przeżyć  rekolekcje ewangelizacyjne zapraszamy 23-26 listopada 2017r. do Centrum Dialogu im. Jana Pawła II. Poprowadzi je ks. Sławomir Skonieczka z zespołem ewangelizacyjnym.

Zapraszamy bardzo serdecznie, szczególnie tych, którym w tym roku nie udało się wyjechać na żadne rekolekcje. Zapisy przyjmują Maria i Wiesław Skwira: (56) 649 62 19.