W dniu 15 lutego, zaraz po święcie zakochanych, a tuż przed tłustym czwartkiem, odbyło się spotkanie Diakoni Komunikowania Społecznego. Odbyło się ono w domu i z inicjatywy pary diecezjalnej, Justyny i Krzysztofa Marcinkowskich.

Podczas spotkania poruszano kwestie związane z funkcjonowaniem Biuletynu „Wypłyń na głębię”, obecności naszej wspólnoty na portalu Facebook, jak również funkcjonowania strony www.torun.oaza.pl.

Najdłuższą częścią spotkania było funkcjonowanie strony www. W gronie uczestników byli fachowcy, którzy uzupełniali wiedzę pozostałych w zakresie serwerów, DNS, SQL, FTP i innych zawiłych pojęć oraz funkcjonalności stron internetowych 😀

Dyskusja była długa i owocna. Podjęto kilka ważnych decyzji, które powinny przynieść w przyszłości widoczne zmiany.

Zachęcamy i zapraszamy do włączania się w posługę w Diakoni Komunikowania Społecznego (w pozostałych diakoniach również). Bez Waszej aktywności, przekazywania informacji, przygotowywania krótkich (dłuższe mogą być również 😀) tekstów, zdjęć, filmików (!), nie będzie funkcjonowała storna www, a także nie będzie treści do drukowania w Biuletynie. Co za tym idzie, nie będziemy się wzajemnie ubogacali wykorzystując wyżej wymienione media.