Dnia 20.05.2017 rodziny Domowego Kościoła z całej Polski udadzą się na kolejną pielgrzymkę do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, aby jak co roku spotkać się tam na szczególnym Krajowym Dniu Wspólnoty Domowego Kościoła. Zapisy u Ewy i Sylwestra Winiarskich do 10.05.br.

Wszystkich chętnych do udziału w pielgrzymce serdecznie zapraszamy, aby razem wspólnie się modlić, wypraszać potrzebne łaski przez wstawiennictwo św. Józefa, opiekuna rodzin.

Chcemy spotkać się z razem z małżeństwami z naszej i innych diecezji oraz cieszyć się darem wspólnoty, gromadzącej się wokół Jezusa.

Program:

11.30 – Zawiązanie wspólnoty

12.15 – Ksiądz Franciszek Blachnicki – Sługa Niepokalanej. Konferencja Jolanty Szpilarewicz, głównej odpowiedzialnej INMK

13.00 – Nabożeństwo maryjne

14.30 – Czas dla siostry i brata (oraz posiłek)

16.15 – Przygotowanie do Eucharystii

16.30Eucharystia. Akt zawierzenia małżeństw i rodzin oraz całego Domowego Kościoła św. Józefowi                                                                                                           Serdecznie zapraszamy do modlitwy w intencji naszych małżeństw, rodzin, parafii, Ojczyzny, wspólnoty Domowego Kościoła i całego Ruchu Światło-Życie.

 

Zastanówcie się szybko w Waszych małżeństwach i kręgach czy wstawiennictwo św Józefa jest Wam obojętne?
Poza tym jest to ogólnopolskie spotkanie DK- można uradować się wspólnotą żywą i wielką.
Ostateczny termin zgłoszeń – 10.05.br., bezpośrednio u nas:
Ewa: 510 154 979
Sylwek: 791 775 995
e-mail: pddk [at] torun.oaza.pl

Szczęść Boże we wszystkim,
Ewa i Sylwek Winiarscy

 

Fot. swietyjozef.kalisz.pl