W imieniu Diakonii Modlitwy i ks. Witka Ziętarskiego serdecznie zapraszamy na Oazę Modlitwy, w weekend 15-17 marca 2024r. Tematem rekolekcji będzie „Umiłowanie Eucharystii”.

Czym jest Oaza Modlitwy? „Jest formą krótkich (weekendowych), intensywnych rekolekcji (…). Jej celem jest odnowienie wewnętrzne w Duchu Świętym przez uczestnictwo we wspólnocie modlitewnej. OM miały się stać seminariami życia modlitwy, czyli życia w Duchu. Ks. Franciszek Blachnicki nazwał tę formę rekolekcyjną – ukrytym sercem Ruchu, źródłem jego życia i mocy. Założyciel Ruchu był przekonany, że nasz podstawowy charyzmat Światło – Życie może być realizowany tylko przez modlitwę będącą na styku światła i życia”. (Za Centralną Diakonią Modlitwy).

W czasie OM przeżywamy Eucharystię, Jutrznię, Nieszpory, konferencje tematyczne, spotkania w grupie, modlitwę indywidualną przed Najświętszym Sakramentem, modlitwę wspólnotową – warto wziąć Pismo Święte, różaniec i coś do notowania.

Zapraszamy więc wszystkich – całe małżeństwa, ale też „połówki”, każdego, kto ma takie pragnienie. W OM, ze względu na jej intensywność, uczestniczymy bez dzieci- chyba że są one powyżej 13 roku życia i będą uczestnikami Oazy. Dlatego też małżonkowie mający małe dzieci, a chcący wziąć udział, mogą się podzielić opieką nad dziećmi i uczestnictwem – OM nie wymaga bycia od początku do końca – można być na całości, a można tylko w sobotę lub w sobotę i niedzielę. Można nocować na Zamku, ale można też i w domu. Wszystkie ustalenia i więcej informacji można uzyskać podczas zapisów u Eweliny Wylegały tel. 792516412.

Wszelkie opłaty, po wcześniejszym zgłoszeniu, uiszczamy na konto DK (z dopiskiem: OM, imię i nazwisko) – Nazwa posiadacza rachunku (odbiorcy): Stowarzyszenie Diakonia Ruchu Światło-Życie

Numer rachunku (bank PEKAO S.A.): 96 1240 1574 1111 0011 1919 1722

Koszt całości, czyli 2 doby z noclegiem i wyżywieniem to 300 zł.

Koszt pobytu bez noclegów- 220 zł.

Koszt pobytu tylko w sobotę (skorzystanie z pełnego wyżywienia)- 110 zł.

Koszt pobytu w sobotę i niedzielę (nocleg+ wyżywienie)- 230 zł.

Koszt pobytu w sobotę i niedzielę (bez noclegu, a z wyżywieniem)- 190 zł.

Dla nocujących Zamek zapewnia pościel, zabieramy jedynie ręczniki.

Zapisy do końca lutego. Zapraszamy 😇