W Grudziądzu 22 grudnia w parafii Piotra i Pawła na osiedlu Lotnisko odbyła się niedziela świadectw. Zaraz po świętach księża z tej parafii zaopatrzeni w nasze ulotki będą proponować małżeństwom utworzeniu kręgu Domowego Kościoła. Świadectwa mówiły dwa małżeństwa z Chełmna, dwa z Torunia i jedno z Kowalewa Pomorskiego. Wielkie dzięki dla nich za podjęcie tego wyzwania i poświęcony czas na rzecz ewangelizacji.
Od jednego z małżeństw otrzymaliśmy następującego smsa: „Byliśmy. Powiedzieliśmy :-). Ksiądz przesympatyczny, aż miło było być tak życzliwie przyjętym. Po mszy świętej przyszła jedna kobieta, raczej do księdza niż do nas, chętna od lat (po formacji w Oazie). Mąż w szpitalu, więc była sama. (…) Przemyślenia z dziś to również to, że ogromnym darem jest takie zaangażowanie kapłana . Również w homilii i na koniec mszy wspomniano o wartości wspólnoty… Daj Boże, by udało im się zebrać ludzi na krąg, bo jest potencjał.”
Wesprzyjmy modlitwą kapłanów tej parafii. Niech Duch Święty pomoże im dotrzeć do wszystkich tych, którzy mogą odpowiedzieć na to zaproszenie. Jeśli znacie małżeństwo z tamtej okolicy, to zachęcamy, abyście wsparli tą akcję również swoim słowem skierowanym bezpośrednio do nich.